Tarot SMS - Dobre wróżki SMS

W czym możemy pomóc?

Wróżki SMS - O usłudze

Wróżby SMS z roku na rok zyskuję coraz większe grono swoich zwolenników, wszystko z uwagi na szybkość i wygodę tego rozwiązania. Korzystając z porad naszych wróżek SMS, możesz spodziewać się odpowiedzi w zaledwie kilka minut, nieżelazne od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz. Sprawia to, że możesz czuć się bezpieczniej, mając wiedzę o tym, że wsparcie jest zawsze na wyciągnięcie ręki i to w miejscach, w których nie koniecznie można rozmawiać przez telefon.

Tarot SMS to usługa prosta, która poza szybkością i użytecznością jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem od klasycznych wróżb przez telefon. Koszt takiej wróżby zaczyna się od zaledwie 3,69 zł brutto. Wszystko ma jednak swoje przeznaczenia, wróżby SMS sprawdzają się głównie w sytuacjach prostych. W przypadku wnikliwych i zawiłych spraw zdecydowanie zalecamy kontakt telefoniczny z danym ekspertem.

Dostęne aktualnie wróżki SMS

Jako portal Ezostrefa.pl współpracujemy wyłącznie z osobami, które posiadają udokumentowane wieloletnie doświadczenie z zakresu Ezoteryki. Zgłaszając się z problemem do nas, masz pewność, że Twoja sprawa zostanie potraktowana poważnie, a do problemów i rozwiązań podejdziemy holistyczne. Analizują rozwiązania i możliwości. Nie ma sytuacji bez wyjścia, tak samo zazwyczaj nie ma jednego najlepszego rozwiązania danej sytuacji. Z nami spojrzysz na swoje problemy i zmartwienia z innej strony i zobaczysz w ciemnym tunelu światło.

Wróżka Ara

Wróżka Ara

Wróżę na podstawie Karty Tarota, Karty Aneislkie i Karty klasyczne - wybieram odpowiednie karty pod kokretne pytanie bądź problem. Od kilku lat zajmuję się Ezoteryką. Potrafię słuchać z sercem i udzielać przyjacielskich porad i wskazówek. Ceniona jestem przez ludzi za wnikliwe podejście do tematu i mówienie zawsze prawdy, nawet jeżeli odpowiedź jest mniej wygodna dla danej osoby. Możesz zwrócić się do mnie z każdym pytaniem i sprawą, nie unikam spraw trudnych i nie spłycam problemów. Wspólnie opracujemy najlepsze rozwiązanie z każdej sytuacji. Pamiętaj, że jestem tu po to, by doradzić i zaprosić do Twojego życia spokój, harmonię i szczęście.

Dziedziny: Miłość, Emocje, Rozwój duchowy, Praca i Biznes

Metody: Karty Tarota, Karty Anielskie, Karty klasyczne, Astrologia, Horoskopy

Status: Aktualnie dostępna

Dane kontaktowe: 708877503 wewnętrzny 930 

lub

SMS o treści EZT.1(Pytanie) na numer 74550

Wróżka Klaudia

Pochodzę z rodziny, w której kobiety od pokoleń posiadają dar jasnowidzenia. Moja mama wraz z babcią od dziecka uczyły mnie rozkładać tarota. Już w szkole podstawowej rozkładałam koleżanką karty. Przez dziesiątki lat zdobyłam doświadczenie, które mogę teraz przeistaczać w czynienie dobra. Pomogę Ci pokierować swoim życiem i zaznać spokoju. Zajmuję się białą magią, Tarotem, jasnowidzeniem i numerologią. Potrafię interpretować sny i odprawiam rytuały przyciągania miłości oraz pieniędzy. Zadzwoń, a na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie Twoich problemów.

Dziedziny: Miłość, Finanse, Zdrowie, Rozwój duchowy

Metody: Biała magia, Karty Tarota, Jasnowidzenie, Numerologia, Astrologia, Sennik

Status: Niedostępna

Dane kontaktowe: 708877503 wewnętrzny 931

lub

SMS o treści EZT.2(Pytanie) na numer 74550

wróżka-Klaudia
Wróżka Inez

Wróżka Inez

Jestem profesjonalną wróżką zajmującą się przepowiadaniem przyszłości od wielu lat. Dar jasnowidzenia, Tarot, runy to moje narzędzia, dzięki którym widzę więcej i dalej. Moimi klientami są osoby w każdym wieku, niezależnie od płci i sfery życia społecznego. Wszystkie te osoby łączy zagubienie i chęć uzyskania wsparcia na wielu płaszczyznach. Każda z tych osób dzieli się ze mną krótkim rozdziałem swojego życia, a ja mówię im kontynuację tej osobistej historii.

Dziedziny: Miłość, Emocje, Przyjaźń, Samopoczucie, Biznes i Finanse, Wsparcie duchowe

Metody: Jasnowidzenie, Karty Tarota, Runy, Numerologia, Reliki

Status: Aktualnie dostępna

Dane kontaktowe: 708877503 wewnętrzny 932

lub

SMS o treści EZT.3(Pytanie) na numer 74550