Nasza historia

Wróżyć w aktualnym zespole zaczynamy w 2010 roku. Wspólnie się uzupełniamy, radzimy i nieustannie podnosimy nasze umiejętności. Zdobywamy też cenne doświadczenie, codziennie borykając się z przeróżnymi problemami naszych klientów. Grono naszych stałych klientów nieustannie się powiększa, zdobywamy dobre opinie i lokalną renomę.

Wszystkie wróżby realizujemy stacjonarnie na terenie Poznania. Klienci przyjeżdżają do nas również z okolicznych miejscowości.

 

Początek
rok 2020

Rok 2020...

Rok 2020 był z uwagi na sytuacje trudny dla wszystkich.. Przez sytuacje zaprzestałyśmy z uwagi na dobro naszych Klientów świadczyć nasze usługi. Było to dla nas niezmiernie trudne, ponieważ wróżenie i pomoc bliźnim to nasz sposób na życie. W życiu naszych klientów zagościł również strach i lęk, brakowało im oparcia w postaci kart Tarota, które są bezcennym drogowskazem. W połowie roku zaczynamy wróżyć Online, początkowo przez Skype, później Zooma. Z czasem zauważyliśmy, że brak fizycznego kontaktu z Klientem nie wpływa na jakość i skuteczność naszych porad. Coraz częściej pomagamy najbliższym przy pomocy wiadomości SMS.

2021 do obecnie

W lutym 2021 roku uruchamiamy infolinię telefoniczną, jest to dla nas ogromne wyzwanie techniczne i logistyczne. Początkowo napotykamy wiele przeszkód, jednak z czasem wszystkiego się uczymy i obsługujemy coraz więcej osób.
Przejście na wróżby telefoniczne dało nam wiele wspaniałych możliwości, teraz możemy pomagać niezależnie od miejsca, w którym dana osoba się znajduje. Nasi dotychczasowi klienci również są bardzo zadowoleni, ponieważ mają nas dosłownie na wyciągnięcie ręki. Aktualnie jesteśmy dostępne przez 24 godziny na dobę za sprawą zmian, którymi się dzielimy. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy, to zapraszamy do kontaktu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wnikliwie analizując jego przypadek. Nie działamy na ilość, u nas liczy się przede wszystkim jakość i skuteczność udzielanej porady.

2021 do obecnie