Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Jak działa Numerologia i czemu jest taka popularna?

działa numerologia

Podstawowe informacje jak działa numerologia.

Jest to nauką o liczbach. Nie można jej porównać do wróżbiarstwa. Zbiór liczb ma przypisany do siebie odpowiednie litery, miesiące, daty, czy ułożenie planet. Wszystko tworzy ciąg liczb który po zliczeniu charakteryzuje nasze cechy osobowości czy charakter. Potrafi ustosunkować nasze życie oraz ukazać jak zachowamy się w przyszłości. I tak działa numerologia

Ida numerologi polega na tym że kosmos i twoje życie jest złączone przez twoją datę urodzin. Używasz tej techniki aby odnaleźć przypisaną Ci liczbę. Liczba ta odpowiada twoim cechom oraz uosobieniu, kim tak naprawdę jesteś. Wskazuje szanse i wyzwania z którymi musiałeś lub będziesz musiał się zmierzyć oraz czego musisz się o sobie dowiedzieć.

Każda liczba ma inne znaczenie i odzwierciedla to kim jesteś. Aby wskazać przypisaną Ci liczbę należy dodać każdą cyfra swojej datę urodzenia i zsumować. Zaczynamy sumować odpowiednio. Dzień, miesiąc i  rok. np. 6 Maj 1993r.
6 + 5 + 1 + 9 + 9 + 3 = 33
Następnie dodajemy do siebie wynik 3 + 3 = 6.
Liczba 6 to twój numer życiowy.
Po obliczeniu przypisanej Ci liczby, zobacz co mówi ona o Twoim życiu. Znaczenie liczb znajdziesz tutaj

Trochę Historii – gdzie powstała numerologia.

Osoba która wymyśliła termin „Numerologia” był Dr. Julian Stenton.
Tak naprawdę nauka nie mówi dokładnie skąd wzięła się Numerologia. Jest to zagwozdka. Mówi się, jakoby Egipt i Babilon były miejscami gdzie znaleziono pierwsze zapisy o tej nauce. Inne dowody nawiązujące do powstania tej dziedziny przekazują nam, że używane były już tysiące lat temu w Rzymie, Grecji, Chinach i Japonii.

Współczesna numerologia została rozpowszechniona przez Pitagorasa, który był Greckim filozofem. Pokazał on kilka teorii, które ukazały liczby w zupełnie innym świetle. Teorie te są obecnie powodem dlaczego Pitagoras posiada uznanie współczesnych ideologów.

Do czego wykorzystywana jest numerologia

1. Otrzymane liczby, zawierają zarówno pozytywne jak i negatywne informacje, powinieneś poznać je obie. Może to poprawić Twoje życie w rożnych aspektach tj. kariera, biznes, zdrowie, miłość.

2. Twój numerologiczny numer może być użyty jako „przewodnik życia” i może pomóc w pokonywaniu przeszkód.

3. Używając Numerologii, możesz znaleźć swoje mocne i słabe strony oraz ukierunkować swój cel życiowy.

4. Liczbami mistrzowskimi są liczby 11, 22, 33, 44, 55. Oznacza to, że masz jakiś cel który spełnisz w swoim życiu.

5. Znajdziesz wiele różnych technik wyciągania liczb z twojego życia. Każda oznacza coś innego, ale pomogą one poznać Twój charakter i kim tak naprawdę jesteś. Możesz również użyć swojego pełnego imienia i nazwiska, aby znaleźć swoją numerację.

6. Numerologia może być także wykorzystana, aby odpowiedzieć Ci na pytanie. Czy powinieneś podjąć pewne kroki, czy może wręcz na odwrót.

Czy warto ?

Opowiedzieliśmy sobie, jak działa numerologia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co może Ci się przytrafić lub co mówią o Tobie liczby, warto zainteresować się tym tematem. Pozwoli to skupić Twoje myśli na czynach, które powinieneś spróbować, zrobić lub wręcz przeciwnie, odrzucić je od siebie. Dlatego też jest taka popularna. Jeżeli chciałbyś zobaczyć co numerologia powie o Tobie, będę czuła się zaszczycona jeżeli zgłosisz się do mnie. Z pewnością Ci pomogę. zobacz mój profil wchodząc w zakładkę o mnie

About the Author: Anna Karat

Witaj, skoro trafiłeś aż tutaj zapewne szukasz pomocy lub odpowiedzi. Powiem Ci, dobrze trafiłeś. Jestem wróżka i potrafię czytać przyszłość z tarota. Wejdź w podstronę O mnie na http://ezostrefa.pl, tam dowiesz się jak się ze mną skontaktować. Czekam na Ciebie. Pozdrawiam ANNA KARAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *