Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Czym jest Tarot i jak on właściwie działa?

czym jest tarot

Czym jest Tarot ?

Najprościej mówiąc czym jest tarot: Podstawowe znaczenie kart Tarota jest bardzo proste. Talia kart złożona jest z 78 kart, a każda z nich ma swoje indywidualne znaczenie z konkretna koncepcja życia lub doświadczenia. Podczas czytania tarota, tasuje się karty, a następnie układa w odpowiedni wzór na stole, gdzie każda pozycja przedstawia konkretny atrybut (np. miłość,praca,zdrowie,rodzina,finanse,żałoba,śmierć itd.) z niedalekiej przyszłości. Tarocistka analizuje znaczenie kart oraz pozycje im przypisane, a następnie po przeredagowaniu znaczenia informuje co wyczytała z kart.To najprostszy sposób opisania tego jak działa tarot.

Działanie Kart Tarota

Ludzie mogą twierdzić, że maja tajemne moce lub ze otrzymali dar. Jeżeli słysczym jest tarotzałeś kiedyś takie brednie, nie marnuj czasu na głupców. Musisz zrozumieć, że nikt nie zna odpowiedzi na pewno.Jeżeli ktoś upiera się, że zna cala prawdę i kompletną odpowiedź, prawdopodobnie chce Ci coś sprzedać, Jak na ironie ja też próbuje Ci coś sprzedać, ale ja doskonale wiem czym jest tarot. Nie raz pomógł mi i moim znajomym w przewidzeniu przyszłości. Jestem zwolenniczką stawiania tarota, oczywiście. Wiele razy się nim posługiwałam i w 85% się sprawdzał. Napisałam  o tym artykuł: 
Karty tarota – Nie uwierzysz jaką mają moc.

Jak działają karty tarota?

Gdy nie jesteś pewny jak coś działa, najlepsze co możesz zrobić to poznać inne opinie na ten temat. Opiszę Wam najpopularniejsze teorie z tych, które znam.

Teorie Nie magiczna –  Jak nazwa wskazuje zakłada, że magia nie istnieje. Sugestia, mówiąca iż nasza podświadomość ma dużo większą moc niż umysł. Różnego rodzaju nauki nad psychiką przypisują podświadomości, ogromną siłę, o której jeszcze nie za wiele wiemy. Podświadomość wpływa na karty tarota w sposób jakoby układać by się miały w sposób z góry założony.

Druga nie magiczna teoria do której musisz znać znaczenie kart oraz miejsce w którym się pojawiły. Dokładniej mówiąc rozdawane karty układają się w całkowicie losowej kolejności, jednak ich interpretacja jest bardzo przydatna. Czytając karty trzeba interpretować je w logiczny sposób, tak aby każda karta w zależności od swojego miejsca oraz figury miała odpowiednie znaczenie. Takie podejście do czytania wysnuwa bardzo prosty wniosek. Prowadzi to do spojrzenia na swoje problemy w  zupełnie inny sposób. Nie ma nic nadzwyczajnego w układzie kart tarota, lecz pomaga nam uzyskać pomoc.

Magia – i tu już musisz w to wierzyć.W tym przypadku podczas czytania tarota, karty układają się w znaczący sposób, aby ujawnić coś użytecznego. robią to moce których nie rozumiesz i nie potrafisz sobie wyobrazić Teorii jest wiele od demonów po bogów. a nawet wróżek – nie widzialne wróżki które rzekomo wychwytują karty podczas tasowania i odpowiednio układają je we właściwej kolejności,a następnie przekazują wyjaśnienie wróżce która czyta twojego tarota. Jest to o tyle dziwne, że łatwiej byłoby uwierzyć w magie niż w niewidzialne wróżki. Ludzie wierzą w takie obrzędy, z natury wierzymy w to co chcemy wierzyć.

Wierzyć, czy nie wierzyć? o to jest pytanie

Przez ostatnie lata wiele takich teorii pojawiło się w pismach i internecie, ja jednak z własnego doświadczenie najbardziej wierze w teorie nie magiczne, ponieważ jest ona najbardziej odpowiadająca moim przekonaniom. Magia też jednak ma coś w sobie czego nie jest w stanie pojąć normalny człowiek. We wszystkim może być bździło prawdy.

Wiele terminów brzmi naukowo i technicznie z nadprzyrodzona otoczką której ludzie wręcz się boja. Większość teorii raczej opisuje a nie wyjaśnia, nie mówi nam zbyt wiele i nie sugeruje, jak i dlaczego tak jest, ale ma to tez swoje plusy. spirytualne emocje są bardzo silnymi emocjami i z pewnością maja wpływ na nasze życie.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć jak to działa, nie musisz się nawet ruszać z domu. Skontaktuj się ze mną wchodząc w zakładkę O mnie już teraz, aby przekonać się czy sprawdzi się także u Ciebie.

You May Also Like

About the Author: Anna Karat

Witaj, skoro trafiłeś aż tutaj zapewne szukasz pomocy lub odpowiedzi. Powiem Ci, dobrze trafiłeś. Jestem wróżka i potrafię czytać przyszłość z tarota. Wejdź w podstronę O mnie na http://ezostrefa.pl, tam dowiesz się jak się ze mną skontaktować. Czekam na Ciebie. Pozdrawiam ANNA KARAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *